Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci, serdecznie witamy Was w Molo Kids Cafe – miejscu, które stworzyliśmy właśnie dla Was

Molo Kids Cafe to taki mały wielki sukces dwóch bliskich sobie kobiet – matki i córki.

Nazywam się Justyna i jestem właścicielką kawiarni Molo Kids Cafe. Skąd wziął się pomysł na kawiarnię tego typu? Inspiracją była moja córeczka. Chciałam stworzyć miejsce, które odpowie na jej potrzeby, ale również na potrzeby wielu innych dzieci. I tym samym rodziców. Dlaczego? Ja sama jestem mamą i wiem jak to jest być rodzicem w tym zabieganym świecie… Chciałam stworzyć miejsce, w którym i rodzic i dziecko zatrzymają się na chwilę i spędzą wspólnie czas lub odpoczną w sposób, jaki najbardziej lubią – dzieci podczas zabawy z rówieśnikami, a rodzic z książką i pyszną kawą.

Molo Kids Cafe tworzę wraz z ludźmi, którzy w pracę z dziećmi wkładają swoje całe serce. Oto oni:


Marlena Muranowicz

Manager lokalu

Jestem mama dwóch cudownych chłopców Ignasia i Kacperka.
Molo było dla mnie azylem od kiedy Ignacy skończył 1,5 roku i przyjechaliśmy tu pierwszy raz na zajęcia do Cioci Weroniki. Od tego czasu bywaliśmy tu 3 razy w tygodniu z Ignasiem, a potem i z Kacperkiem. Pokochałam to miejsce i z klientki stałam się Managerem. Razem z całym teamem tworzymy to miejsce i wciąż ulepszamy aby wszyscy czuli się tu dobrze. Codziennie przywitam was w lokalu z pełnym uśmiechem i optymizmem którym kocham zarażać innych. Jestem niepoprawną optymistką która wybrnie z każdej sytuacji. No i straszną gadułą co wielu z naszych klientów może doświadczyć na co dzień :)

Olga Burova-Rychlik

Instruktorka zajęć Gordonek. Instruktor umuzykalnienia dzieci metoda Edwina Eliasa Gordona, pedagog, pianistka.

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Czajkowskiego w Kijowie. Pedagogiczną drogę rozpoczęłam jako nauczyciel gry na fortepianie w szkole muzycznej. Zawsze jednak czułam, że klasyczne nauczanie jest tylko dla „wybranych” i jest bardzo trudne, zupełnie odwrotnie od samej muzyki. Po urodzeniu mojej córeczki zaczęłam szukać „naturalnego” sposobu na poznawanie i rozumienie muzyki. Tak odkryłam dla siebie umuzykalnianie dzieci metoda E.E. Gordona. Dalej były wszystkie możliwe warsztaty dla nauczycieli na terenie Polski (ogólnoumuzykalniających i gry na instrumentach), prowadzonych przez Polskich jak i Amerykańskich nauczycieli. Na zajęciach śpiewamy, ruszamy się, bawimy się i poznajemy świat bezgranicznie przy twórczej wibracji muzyki.

Prywatnie jestem mamą Kalinki i Milenki - dziewczynek, dla których muzyka jest językiem ojczystym. Kocham muzykę i jej wyjątkową naturalną umiejętność kolorowania życia.

Weronika Rydz-Kwaczyńska

Z wykształcenia muzyk z powołania… nauczyciel!

Ukończyłam UMCS w Lublinie na Wydziale Wokalnym, kierunek Jazz i Muzyka Estradowa. Następnie uczęszczałam do Szkoły Musicalowej w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie. Obecnie zdobytą wiedzę i umiejętności przekazuję dzieciom na zajęciach w kilku warszawskich przedszkolach, prowadząc zajęcia taneczne. 

Kilka lat temu założyłam własną firmę i rozszerzyłam zakres działań w obszarze zajęć edukacyjnych dla dzieci. Prowadzę zajęcia sensoryczne dla maluszków, zajęcia ogólnorozwojowe, zajęcia przygotowujące przyszłe Przedszkolaki do łatwiejszego startu w prawdziwym przedszkolu i rozłąki z rodzicem, prowadzę animacje urodzinowe oraz prowadzę imprezy plenerowe w całej Polsce.

Prywatnie jestem mamą 6 letniej Hani, lubię aktywnie spędzać wolny czas razem z rodziną i rozmawiać z ludźmi. 

Mówią, że do dzieci mam cierpliwość i podejście. Dzieci są szczere i chętnie przychodzą na zajęcia, więc coś w tym chyba jest...


Co Ty i Twoje dziecko możecie zrobić w Molo Kids Cafe?Urodziny tematyczne

Twój maluch kończy właśnie roczek albo i więcej latek? To wyjątkowy dzień, który trzeba wyjątkowo uczcić! W dodatku, jeśli Twoje dziecko jest ogromnym fanem Krainy Lodu, Gwiezdnych Wojen, lubi motywy pirackie lub zwierzątka, to nasze propozycje je zachwycą! Twoja pociecha na pewno wybierze dla siebie temat urodzin, który najbardziej jej się spodoba – dzięki temu cała impreza będzie ciekawa, dzieci będą miały ogrom zajęć, a Ty, Drogi Rodzicu, na koniec dnia usłyszysz od swojego szkraba „Dziękuję za najlepsze urodziny na świecie!”.

Kliknij w przycisk poniżej i dowiedz się więcej na temat urodzin:


Urodziny

Zajęcia i warsztaty

W osobnej salce każdego dnia odbywają się najróżniejsze zajęcia i warsztaty – zarówno dla maluchów, jak i dla tych starszych dzieci. Wiemy, że każde z nich ma inne pasje i zainteresowania - dlatego program oraz tematykę zajęć dopasowujemy tak, aby żadne dziecko się nie nudziło. Mamy jeden, ważny cel - uczyć i pokazywać dzieciom jak działa świat tak, aby jednocześnie się bawiły! Wspólnie z dzieckiem wybierz te zajęcia, które najbardziej mu się podobają i koniecznie nas odwiedź!

Kliknij w przycisk poniżej i dowiedz się więcej na temat zajęć i warsztatów:


Zajęcia i warsztaty

Dlaczego warto spędzać czas z dzieckiem w Molo Kids Cafe?


Wsparcie rozwoju dziecka

Wszystkie zabawy i zajęcia w Molo Kids Cafe mają na celu rozwój malucha – ruchowy, psychiczny, emocjonalny… Ćwiczenia i zabawy, które uczą, wspierają późniejszy rozwój Twojego dziecka. Ty, Drogi Rodzicu, dzięki zapisaniu dziecka na zajęcia bardzo mu to ułatwiasz.


Możliwość zabawy z rówieśnikami

Zabawy i zajęcia, które organizujemy pozwolą Twojemu dziecku nauczyć się nawiązywania kontaktu i współpracy z innymi dziećmi (co przecież w późniejszych latach będzie nieuniknione!). To ułatwiTwojej kruszynce pierwsze dni w przedszkolu czy szkole.


Chwila dla rodzica

Twoje dziecko może być pochłonięte zabawą, kiedy Ty masz chwilę tylko i wyłącznie dla siebie. Możesz w tym czasie napić się pysznej kawy, poczytać książkę lub obejrzeć serial czy dokończyć zadanie do pracy.


Napisz do nas i zarezerwuj termin urodzin lub miejsce na zajęcia dla swojego dziecka już dziś!

Jeśli chcesz zarezerwować termin urodzin, zapisać dziecko na zajęcia lub po prostu masz jakieś pytania, skorzystaj z formularza kontaktowego i wyślij nam wiadomość! Odpowiemy na nią tak szybko, jak to tylko możliwe!