Zorganizuj wyjątkowe, pierwsze urodziny dla swojego malucha

Organizowanie pierwszych urodzin to już tradycja! To wyjątkowe wydarzenie dla bliskich i przede wszystkim dla Was – rodziców. W końcu wasz skarb ukończył pierwszy rok swojego życia! Być może niektórzy rodzice pomyślą, że taki maluch nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, że ma urodziny. Ale nie do końca tak jest! Twoja pociecha poczuje, że to jej dzień, wszyscy goście zebrali się właśnie dla niej i że to szczególny dzień!

Molo Kids Cafe to doskonałe miejsce na pierwsze urodziny Twojego dziecka. Zorganizujemy zabawę dla małego jubilata i jego gości, a dorośli w tym czasie mogą spędzić miło czas przy kawie, pysznym jedzeniu i rozmowach.


Jak będzie wyglądał roczek Twojego dziecka w Molo Kids Cafe?

Wybierz program pierwszych urodzin swojego malucha:


Urodziny wszystkimi zmysłami

Cena: 560-690 zł

Warsztaty urodzinowe, na których jubilat wraz z innymi małymi gośćmi będą czynnie eksperymentować z kolorem, smakiem i zapachem. Stworzymy różne masy, jadalne eko-farby i super konsystencje. Poznamy różne faktury, tekstury oraz całą paletę ekologicznych barw.

Będziemy razem sypać, mieszać, lepić, malować, zgniatać, smakować, wąchać, a przede wszystkim kreatywnie się brudzić. Prosimy o zabranie ze sobą ciuszków na zmianę! Ale pamiętajcie, Drodzy Rodzice – dziecko brudne to dziecko szczęśliwe!


Zarezerwuj termin

Urodziny gordonowskie

Cena: 560-690 zł

Urodzinki prowadzone są w formie „śpiewanek i rytmiczanek” kierowanych bezpośrednio do dzieci. Wykorzystujemy przeróżne rekwizyty: chusty, piłki, bańki mydlane, woreczki z groszkiem, trąbki, konfetti, różnokolorowe baloniki.

Pokazujemy, ile radości można czerpać z improwizacji i jak można bawić się z muzyką oraz muzyką. Zaśpiewamy wspólnie „Sto lat” rozsypując kolorowe piórka przed Jubilatem.


Zarezerwuj termin

Urodziny bez tortu? Nigdy w życiu!

Na tą wspaniałą okazję w Molo Kids Cafe upieczemy także przepyszny tort! Wybierz ten, który odpowiada gustom Twojej pociechy i jej gości oraz jego wielkość:

Tort Średni Duży
Ze śmietana i owocami 250 zł 350 zł
Z masą lukrową 300 zł 450 zł
Tort bezowy 300 zł 450 zł
Tort bezglutenowy 300 zł 450 zł

Spokojnie, nie zapomnieliśmy o pysznym jedzeniu dla Was, Drodzy Rodzice oraz dla pozostałych dorosłych gości. Oto, co mamy Wam do zaoferowania:

Dlaczego urodziny w Molo Kids Cafe to fantastyczny pomysł?


Napisz do nas i zarezerwuj termin urodzin już dziś!

Jeśli chcesz zarezerwować termin urodzin lub masz jakieś pytania, skorzystaj z formularza kontaktowego obok i wyślij nam wiadomość! Odpowiemy na nią tak szybko, jak to tylko możliwe!