Zorganizujemy Twojemu maluchowi urodziny marzeń!

Urodziny to ten dzień w roku, na który każdy z nas czeka z niecierpliwością, a szczególnie najmłodsi!

Co zrobić, aby przez cały dzień u naszej kochanej pociechy widniał uśmiech na twarzy? Doświadczenie wiele razy pokazało nam, że najlepszym prezentem dla dziecka jest zabawa z rówieśnikami!

W Molo Kids Cafe zorganizujemy dla Twojego dziecka takie urodziny, o których zawsze marzył. Pyszny tort, zabawy z animatorką i kreatywne warsztaty podczas imprezy sprawią, że dzieci nie zaznają nudy ani na chwilę!


Jakie urodziny możemy przygotować w Molo Kids Cafe?

Wiemy, że każde dziecko ma inne potrzeby co do przebiegu imprezy urodzinowej. Dlatego zależy nam na tym, aby zajęcia i zabawy były dopasowane do jego wieku. Dzięki temu Twój mały jubilat oraz jego goście będą mieli fantastyczną zabawę, którą zapamiętają na długo. Rodzice, aby wasz wybór był prostszy, podzieliliśmy urodziny dzieci na 3 kategorie wiekowe:

Roczek

Pierwsze urodziny Twojego szkraba to dzień szczególny! Pierwszy tort, pierwsza zabawa z gośćmi… Ten dzień musi być wyjątkowy i my się o to postaramy.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w przycisk poniżej:


Dowiedz się więcej

Urodziny

Mamy mnóstwo propozycji - i dla chłopca i dla dziewczynki! Sprawdź:


Dowiedz się więcej

Dlaczego urodziny w Molo Kids Cafe to fantastyczny pomysł?


Napisz do nas i zarezerwuj termin urodzin już dziś!

Jeśli chcesz zarezerwować termin urodzin lub masz jakieś pytania, skorzystaj z formularza kontaktowego i wyślij nam wiadomość! Odpowiemy na nią tak szybko, jak to tylko możliwe!