Chcesz, aby Twoje dziecko spędziło ciekawie czas na rozwijającej zabawie z rówieśnikami? Zapisz je na zajęcia w Molo Kids Cafe!


W Molo Kids Cafe każdego dnia organizujemy zajęcia i warsztaty, podczas których dzieci nie tylko się bawią, ale i uczą! Dla dziecka to świetnie spędzony czas, a dla Ciebie chwila dla siebie. Nieważne, ile lat ma Twoja pociecha. Programy zajęć są dostosowane do wieku i zainteresowań dziecka. Zobacz poniżej, jakie warsztaty i zajęcia mamy wam do zaoferowania i wybierzcie te, które Wam najbardziej odpowiadają!


MINI MALUSZKI

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 1,5 - 2 lata.

Ponieważ małe dzieci nie potrafią jeszcze na dłużej skupić się na jednej czynności, dlatego zajęcia podzielone są na moduły tak, aby żaden maluszek nie zdążył się znudzić. W czasie ich trwania dbamy o równowagę pomiędzy ćwiczeniami ruchowymi a zadaniami spokojniejszymi. Wspólna energiczna zabawa sprzyja interakcjom z rówieśnikami a także, w sposób nieoceniony, rozwija umiejętności społeczne dzieci. Maluszki uczą się także przestrzegania prostych zasad. W trakcie malowania, lepienia, klejenia Wasze dzieci ćwiczą małą motorykę, która jest niezwykle ważna dla dalszych etapów ich prawidłowego rozwoju. Poznajemy też wspólnie świat, dzięki czemu maluszki rozwijają ważne umiejętności życiowe, do których należą myślenie i rozwiązywanie problemów. Całość zwieńczy muzyka, która podobnie jak ruch, mowa czy rysunek, jest jedną z form wyrażania siebie i swoich uczuć.Podczas naszych zajęć wykorzystujemy naturalną ciekawość świata i przeogromną chęć do wspólnej zabawy Waszych dzieci aby poprzez radość i śmiech poprowadzić je w kierunku bogatego i pełnego rozwoju.

GORDONKI

Zajęcia muzyczne dla dzieci

Umuzykalnianie dzieci wg teorii E.E. Gordona bazuje na audiacji (wstępnej i właściwej). Nauka muzyki ma przebiegać jak nauka mowy i wpływać na ogólny rozwój dziecka. Dlatego tak ważne jest „osłuchiwanie” dziecka z różnorodnymi formami muzycznymi. Dzieci w czasie zajęć budują własny słownik rytmiczno – muzyczny. Potrafią także koordynować swoje ciało do pracy z muzyką. Uzdolnienia muzyczne dzieci są wrodzone, ale to środowisko ma na nie olbrzymi wpływ. Dziecko do 1 roku życia odróżnia dźwięki muzyczne od nie muzycznych. To w tym czasie najwięcej chłonie, nigdy później nie słucha tak efektywnie! Zatem pierwsze lata życia dziecka (łącznie z okresem prenatalnym) są najważniejsze w kształtowaniu języka muzyki!

Zajęcia prowadzone są w formie „śpiewanek i rytmiczanek”, kierowanych bezpośrednio do dzieci. Do zajęć często wykorzystywane są przeróżne rekwizyty: chusty, piłki, bańki mydlane, woreczki z groszkiem, itp.Warsztaty prowadzi Olga Burova-Rychlik. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Chajkowskiego w Kijowie na Wydziale Fortepianu i Pedagogicznym. Instruktor salsy i rytmiki WS EWS w Warszawie. Instruktor umuzykalniania dzieci metodą E.Gordona. Na co dzień mama dwójki śpiewających dziewczynek Kalinki i Milenki.

WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI

Zajęcia sensoryczne dla maluszków od 6-go do 18-go miesiąca

Sensoryka jest naturalną potrzebą dziecka i jest bardzo ważna w jego rozwoju. Dlatego na naszych zajęciach dzieci rozwijają swoje zmysły: dotyk- suche, mokre, zimne, ciepłe rzeczy. Wzrok- cała paleta kolorów, która przewija się przez całe zajęcia. Smak- który jest specjalne przygotowany dla małych dzieci z ekologicznych produktów bez alergenów. Słuch- kiedy dzieci mogą nasłuchiwać ukrytych dźwięków, które pojawiają się na zajęciach. Poprzez zabawę rozwijają swoją motorykę, dzięki której poznają lepiej otaczający je świat.

TANECZNE MOLO

Zajęcia taneczno-rytmiczne dla dzieciaków od 3-go do 5-go roku życia

Zajęcia dla wszystkich dzieci, na których nie zabraknie dobrej zabawy. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie: rodzic sprawdzi swoją kondycję ćwicząc razem z dzieckiem, spędzi miło czas, a pociecha potańczy przy znanych dziecięcych przebojach. Zajęcia to różne style tańca przekazywane w formie wspólnej zabawy. 

MINI PRZEDSZKOLE

Zajęcia przygotowujące do prawdziwej przedszkolnej przygody i rozłąki z rodzicami dla dzieci od 2-go roku życia

W czasie 2-godzinnych zajęć dzieci poznają normy i zasady panujące w grupie, uczą się współpracy z innymi dziećmi, nawiązywania kontaktów, dzielenia zabawkami, zachowania przy stole, zarówno podczas pracy nad pracami plastycznymi, jak i jedząc posiłek. Podczas zajęć dzieci malują, śpiewają, tańczą, gimnastykują się. Będą teatrzyki, lepienie z plasteliny, gotowanie, wycinanie, klejenie, gra na instrumentach… jednym słowem będzie fantastyczna zabawa! Podczas zajęć dziecko zje w grupie drugie śniadanie ( z ewentualnym uwzględnieniem referencji alergicznych dzieci). 

Dlaczego warto spędzać czas z dzieckiem w Molo Kids Cafe?

Pobierz plan zajęć i dowiedz się kiedy organizowane są zajęcia, na które chcesz zapisać swoje dziecko:


Napisz do nas i zapisz swoje dziecko na zajęcia już dziś!

Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko na zajęcia lub masz jakieś pytania, skorzystaj z formularza kontaktowego i wyślij nam wiadomość! Odpowiemy na nią tak szybko, jak to tylko możliwe!